Mám moc velkou radost, že jsou u mne první čtyři objednávky na Kalendář na rok 2017. Je hotov, upaličkován, vyfotografován i vytištěn. Jen ho ještě nemám doma. Je v tiskárně, protože mi ho přivezou spolu s ostatními zakázkami. Udělala jsem nový sešit, jmenuje se ČAROVNÉ KVĚTY. Trochu jsem si hrála s hodně tenkou nití a jen trochou barev. Většinou jsou květy bílé. Při práci jsem přemýšlela nad kouzlem, jemností, snovými květy fantazie. Snít s tužkou a paličkami, to je tento sešit. A také jsem si chtěla vyzkoušet ještě jednou chaos, jak o něm píši v některém z minulých článků. Květy jsou čtyři, patří k nim samozřejmě i podvinky vytištěné na průhledném papíře. Už teď si ho můžete objednat v internetovém obchodě.
Další sešit jsem si udělala jen tak ze vzpomínek. Nu a ještě také proto, že o Kalendář z roku 2012 je stále zájem a již jej nemám. Takže jsem napsala takové povídání o tom, jak jsme kabely, kabelky a kabelčičky, tašky a také batoh fotili v Bretani. Mnoho fotografií zůstalo nevyužito a tak na ně došlo alespoň zde. Povídání o focení a Bretani (žádné obavy, je velmi krátké) je doplněno stručným popisem práce. Vše je přeloženo do angličtiny a němčiny. A k sešitu bude patřit i 11 podvinků. Dvanáctou kabelku jsem do publikace nedala, protože je převážně vyšívaná. Tato malá publikace půjde do tiskárny dnes v noci. Tedy nepůjde tam, poletí vzduchem, internet ji tam donese.
Nu a poslední věc je diář, ten je hotov a budeme ho mít doma a k prodeji také až budou přivezeny ty ostatní věci. Na Velikonoce jedeme do Španělska, pak do Německa a pak již bude spousta jiné práce, nevím, jestli se na nějaké další paličkování ještě dostane.

  • Kalendář na rok 2017 a tiskárna - obrázek nr. 1
  • Kalendář na rok 2017 a tiskárna - obrázek nr. 2
  • Kalendář na rok 2017 a tiskárna - obrázek nr. 3
  • Kalendář na rok 2017 a tiskárna - obrázek nr. 4
  • Kalendář na rok 2017 a tiskárna - obrázek nr. 5
  • Kalendář na rok 2017 a tiskárna - obrázek nr. 6
  • Kalendář na rok 2017 a tiskárna - obrázek nr. 7
  • Kalendář na rok 2017 a tiskárna - obrázek nr. 8
Zobrazit všechny články